inventor-klimatizace.cz

Klimatizace potrubní LV5MDI

Potrubní LV5MDI

  • Super tenký design pro snadnou instalaci
  • Zdvojený výstup vzduchu ze zadní nebo spodní strany jednotky
  • Integrované čerpadlo kondenzátu do výšky 750mm
  • Nastavitelný statický tlak na výtlaku
  • Díky Wi-Fi ovládání můžete ovládat odkudkoliv
  • Vynikající ochrana díky nové zlatému povlaku výměníku

Absolutní řešení.

Potrubní klimatizace V5MDI

Pokrokové vnitřní potrubní jednotky Inventor zajišťují perfektní podmínky v těch nejtěžších případech.. S integrovaným čerpadlem kondenzátu, přívodem čerstvého vzduchu a schopností nasávat vzduch ze zadní nebo spodní strany jednotky jsou rozhodně nejvhodnějším řešením i pro nejtěžší instalace. Jejich snadná instalace a jejich velmi tenký design zajišťují dokonalou cirkulaci vzduchu po celém vašem prostoru. Jejich inovativní technologie s ovládáním Wi-Fi vám umožní nastavit vaši klimatizaci odkudkoli a vytvořit skvělé podmínky.

Ovládání s týdenním ovladačem (volitelné)

Využijte týdenní ovladač a upravte ho podle svých potřeb, doby provozu klimatizace a zajistěte maximální úspory energie a peněz. Nový pokročilý kabelový ovladač zobrazuje chybové kódy a navíc umožňuje aktivovat snímač pokojové teploty prostřednictvím kabelového ovladače místo klimatizace.

Nastavte si klimatizaci snadno odkudkoli prostřednictvím smartphonu nebo tabletu. Stáhněte si zdarma aplikaci Invmate II přes Google Play a App Store a dosáhněte optimálních teplotních podmínek s velkou úsporou energie. Klimatizační jednotky Wi-Fi Ready vyžadují pro svou činnost zakoupení USB modulu, který lze snadno získat u dodavatele klimatizace.


Menší výška vnitřní jednotky ve srovnání s běžnými vnitřními jednotkami.


Ionizátor vytváří ionty, které produkují energii, tato energie minimalizuje různé pachy, prach a kouř a vytváří čistší a zdravější atmosféru.


Nejvyšší ochrana klimatizačního zařízení, zejména v oblastech s vysokou hladinou vlhkosti a zvýšenou možností koroze. Zlatý antikorozní povlak venkovní jednotky chrání před deštěm a jinými korozivními prvky, zajišťuje efektivní výkon klimatizace a prodloužení její životnosti. Zlatý povlak výměníku vnitřní jednotky díky antibakteriálnímu účinku umožňuje vychutnat si dokonale čisté a zdravé prostředí.


Dává možnost přívodu čerstvého vzduchu pro zdravé prostředí.


Klimatizace INVENTOR představují inovativní správu klimatizačních jednotek. „HOTEL MENU“ je soubor funkcí speciálně navržených pro lepší a úspornější provoz klimatizací instalovaných v hotelových pokojích.


S novým režimem ECO na dálkovém ovladači můžete nastavit klimatizaci tak, aby pracovala při nejnižších nákladech, dosáhla maximální úspory energie a zajišťovala nejlepší podmínky pro vaše prostředí.


Model jednotky LV5MDI-12 LV5MDI-18
Napájení 220-240 V / 50 Hz / 220-240 V / 50 Hz /
Výkon chlazení (kW) 3,5 5,3
Výkon topení (kW) 3,8 5,6
Hlučnost jednotky (dB(A)) 35/38/42 33/38/42
Množství proudícího vzduchu  m 3 600/480/300 880/650/350
Rozměr připojovacího potrubí (kapalina) 6mm 6mm
Rozměr připojovacího potrubí (plyn) 10mm 12mm
Rozměry jednotky  (mm) 600 x 450 x 200 880 x 674 x 210
Hmotnost   (kg) 18 24