inventor-klimatizace.cz

Podokenní (konzolové) jednotky

Konzolové jednotky

  • Dvojitý výstup vzduchu pro větší pohodlí a úspory peněz
  • Rovnoměrné proudění vzduchu na každém okraji místnosti
  • Tichý provoz, úžasné výsledky
  • Vynikající ochrana jednotky díky zlatému povlaku výměníku

Uchovává klimatizační jednotky s nízkou hladinou hluku pro jedinečný komfort

Konzolové jednotky

Klimatizační jednotky s nízkou hladinou hluku pro jedinečný komfort. Interiérové konzole Multi split jsou navrženy tak, aby vyhovovaly nejen podnikatelskému prostředí, ale i domácímu. 

Rovnoměrné chlazení vzduchem díky širokému úhlu žaluzií a dvojitému výstupu vzduchu (z horní nebo spodní strany) zaručuje skvělé podmínky ve vašem pokoji. Zajistěte absolutní kontrolu pomocí inteligentního ovladače a vytvořte nejlepší podmínky všude, kde se nacházíte.

Konzolové jednotky

S chytrým telefonem nebo tabletem snadno ovládejte klima odkudkoli. Stáhněte si zdarma aplikaci Invmate II přes Google Play a App Store a dosáhněte optimálních teplotních podmínek s velkou úsporou energie.


Vzduchové otvory nahoře a dole využívají rychlý ohřev a zároveň zajišťují nízké provozní náklady. Udržuje stabilní teploty a využívejte záruku stabilního vytápění i při nízkých výškách.


Speciální konstrukce poskytuje široký a rovnoměrný proud vzduchu pro lepší cirkulaci vzduchu a stabilní teplotu.


Díky vnitřní konstrukci nového ventilátoru si užíváte ideální podmínky s nejnižší úrovní hluku. Nízký limit hluku za účelem dosažení příjemného a pohodlného provozu jednotky.


Díky kombinaci filtru s aktivním uhlím lze odstranit i nejmenší množství prachu. Odstraňuje choroboplodné zárodky a brání tvorbě alergií a chorob a zajišťuje čisté a zdravé prostředí.


Nejvyšší ochrana klimatizačního zařízení, zejména v oblastech s vysokou hladinou vlhkosti a zvýšenou možností koroze. Zlatý antikorozní povlak venkovní jednotky chrání před deštěm a jinými korozivními prvky, zajišťuje efektivní výkon klimatizace a prodloužení její životnosti. Zlatý povlak výměníku vnitřní jednotky díky antibakteriálnímu účinku umožňuje vychutnat si dokonale čisté a zdravé prostředí.


Klimatizace INVENTOR představují inovativní správu klimatizačních jednotek. „HOTEL MENU“ je soubor funkcí speciálně navržených pro lepší a úspornější provoz klimatizací instalovaných v hotelových pokojích.


S novým režimem ECO na dálkovém ovladači můžete nastavit klimatizaci tak, aby pracovala při nejnižších nákladech, dosáhla maximální úspory energie a zajišťovala nejlepší podmínky pro vaše prostředí.Model jednotky LV5MLI32-12 LV5MLI32-18
Napájení (V / Hz / Ph) 220-240V / 50Hz / 1Ph 220-240V / 50Hz / 1Ph
Výkon chlazení (kW) 3,5 4,8
Výkon topení (kW) 3,8 5,0
Množství proudícího vzduchu (m3 / h) 512/480/370 560/480/400
Hlučnost (dB (A)) 25/35/42 25/35/39
Rozměr připojovacího potrubí (kapalina) 1/4 „(6 mm) 1/4 „(6 mm)
Rozměr připojovacího potrubí (plyn) 3/8 „(10 mm) 1/2 „(12 mm)
Rozměry jednotky (mm) 700x210x600 700x210x600
Hmotnost (kg) 15 15